تصفیه آب آکواجوی – Aquajoy Water Purifier

تصفیه آب آکواجوی

برند آکواجوی سال‌هاست که در عرصه‌ی تصفیه آب کشور حضوری فعال دارد. نماینده انحصاری آکواجوی در ایران، شرکت هیراب سان بوده و در هر شهری نیز نمایندگی های مجاز این برند وجود دارد که خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌نمایند. همین نکته می‌تواند بزرگترین نقطه قوت این برند باشد. محصولات این برند ساخت کشور تایوان است.

کیفیت دستگاه و فیلتر، مناسب بوده و اغلب دستگاه‌های این برند، همانند مدل لجند، دارای 5 فیلتر می‌باشد. در هیچکدام از محصولات این شرکت، فیلترهای مواد معدنی دیده نمی‌شود. برند آکواجوی از فیلترهای استاندارد کارتریجی استفاده می‌کند که به همین دلیل مصرف کننده مشکلی در تهیه فیلتر نخواهد داشت.

حذف آلاینده ها در دستگاه تصفیه آب آکواجوی

دستگاه های تصفیه آب آکواجوی، طیف وسیعی از آلاینده ها را حذف می‌کنند. برخی از مهمترین این آلاینده ها عبارتند از:

1. مواد رادیو اکتیو:

فیلترهای آکواجوی تا 98 درصد مواد رادیو اکتیو را از آب حذف می‌کنند.

2. آرسنیک:

فیلترهای آکواجوی تا 93 درصد آرسنیک موجود در آب را حذف می‌کنند. آرسنیک ممکن است بوسیله تجزیه رسوبات و سنگهای معدنی (که آرسنیک غیرآلی دارند) وارد دریاچه‌ها، رودخانه‌ها و آب‌های زیرزمینی طبیعی گردد. عموما آرسنیک از طریق آب آشامیدنی، به مقدار زیادی در بدن جذب می‌شود. یکی از روش‌های جذب، ورود به جریان خون است؛ زیرا جریان خون نقش هدایت کننده‌ی مواد به اندام‌های مختلف بدن را دارد.

3. جیوه:

فیلترهای آکواجوی تا 98 درصد جیوه را از آب حذف می‌کنند.

4. نیترات:

دستگاه های آکواجوی تا 90 درصد نیترات را از آب حذف می‌کنند. مطالعات انجام شده در کلمبیا نشان داده که رابطه معنی‌داری بین شیوع سرطان معده و غلظت نیترات درآب آشامیدنی برداشت شده از چاه‌ها وجود دارد.

5. سرب:

قرار گرفتن در معرض سرب می‌تواند باعث تاخیر در رشد ذهنی یا جسمی کودکان و همچنین باعث ایجاد مشکلات کلیوی و فشار خون بالا در بزرگسالان شود. فیلترهای آکواجوی تا 98 درصد سرب را از آب حذف می‌کنند.

6. ذرات معلق:

معمولا در اثر پوسیدگی و زنگ زدگی لوله‌های آب، ذرات گل و لای، شن و ماسه و زنگار لوله‌ها وارد آب شرب می‌شود. فیلترهای آکواجوی با حذف این ذرات معلق، آب را زلال و شفاف ساخته و مانع وارد شدن این ذرات به بدن شما می‌شوند.

7. کلر:

کلر باقیمانده در اثر ترکیب با مواد آلی موجود در آب، ترکیباتی موسوم به «تری هالومتان» تولید می‌کند که بیشتر متخصصان بر سرطان‌زا بودن این ترکیبات تاکید دارند. فیلترهای آکواجوی تا 95 درصد کلر را از آب حذف می‌کنند.

کلیه اجزا و قطعات دستگاه تصفیه آب آکواجوی از مواد اولیه و پلاستیک‌های بهداشتی و Food Grade ساخته شده و برای مصارف بهداشتی و خوراکی کاملا مناسب هستند. پلاستیک‌ها و مواد اولیه‌ای که در تولید فیلترها و قطعات به کار رفته‌اند با آب واکنش نداده و مواد زیان آور و ناسازگار با بدن انسان وارد آب نمی‌کنند.

به طور کلی، برند آکواجوی دارای دستگاه‌های استاندارد و با کیفیت است که می تواند انتخابی مناسب برای افراد باشد.

دیدگاه خودرا ثبت کنید

آدرس پست‌الکترونیک شما محفوظ می‌ماند،لطفا فیلدهای ستاره‌دار* را پر کنید.

واحد فروش و پشتیبانی

فروشگاه فیلتر 24


لطفا در ساعت های غیر اداری از واتساپ، پیام کوتاه یا فرم تماس زیر استفاده کنید.

071-37316561

09178871440

ارسال پیام