مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

تحقیقات سازمان بهداشت FDA آمریکا و سازمان NSF بهداشت بین المللی، نشان داده افرادی از سلامت بیشتر و طول عمر بالاتری برخوردارند که در طول عمر خود از آب آشامیدنی سالم استفاده می‌کنند. در نتیجه نوشیدن آب تصفیه شده از فواید بسیار زیادی برخوردار است. مسلما شما برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب، لازم است مشخص کنید که به آب تصفیه شده با چه درجه کیفیتی نیاز دارید.

به طور کلی دستگاه های تصفیه آب به دو دسته تقسیم می شوند:

  • دستگاه های تصفیه آب بدون پمپ و مخزن
  • دستگاه های تصفیه آب RO یا اسمز معکوس

دستگاه تصفیه آب در ایران از مدل‌های گوناگونی بهره است که هر کدام از روش‌های تصفیه مختلف بهره مند است. دستگاه تصفیه آب سرشیری، دستگاه تصفیه آب یو اف (UF)، دستگاه تصفیه آب زیرسینکی و… از مدل‌های مختلف دستگاه تصفیه آب می‌باشند که بهترین آن، دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس زیر سینکی می‌باشد.

در دستگاه های تصفیه آب RO یا اسمز معکوس، از بهترین روش‌های تصفیه آب استفاده شده و از بالاترین درجه کیفت از نظر بهداشت و سلامت آب بهره مند است.

سیستم اسمز معکوس آر او (Reverse Osmosis System RO) ، توانایی حذف املاح مضر در آب آشامیدنی تا 0.0001 میکرون یعنی حتی املاحی که با چشم دیده نمی‌شوند را دارا می‌باشد.

نکته دیگری که هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید به آن توجه داشته باشید، فیلترهای دستگاه می‌باشد.

فیلتر ممبران،اصلی‌ترین و مهمترین فیلتر دستگاه تصفیه آب است. فیلتر ممبران به کار رفته در مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس، می‌تواند سختی آب، نیترات، نیتریت، آرسنیک و خیلی از موادی که برای سلامت ما زیان بار بوده و حتی با جوشاندن آب هم قابل جداسازی نیستند را به طور کامل از بین ببرد.

برخی از این دستگاه‌ها در مرحله آخر، خاصیت یونیزه قلیایی کردن آب آشامیدنی را نیز دارا می‌باشند که در سلامت انسان تاثیر بسزایی دارد.

فیلتر پست کربن (Post Carbon)، هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه را حذف کرده و باعث می‌شود طعم آب تغییر نکند.

فیلتر مواد معدنی (Mineral) به عنوان آخرین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب، مواد معدنی مورد نیاز بدن را پس از تصفیه کامل به آب اضافه کرده و باعث گواراتر شدن آن می شود.

حال با اطلاعاتی که در اختیار دارید می‌توانید به راحتی دستگاه تصفیه آب مورد نظر خود را خریداری کرده و سطح سلامت خود و خانواده‌تان را بالا برده و از زندگی سالم لذت ببرید.

دیدگاه خودرا ثبت کنید

آدرس پست‌الکترونیک شما محفوظ می‌ماند،لطفا فیلدهای ستاره‌دار* را پر کنید.

واحد فروش و پشتیبانی

فروشگاه فیلتر 24


لطفا در ساعت های غیر اداری از واتساپ، پیام کوتاه یا فرم تماس زیر استفاده کنید.

071-37316561

09178871440

ارسال پیام